O firmie

Home  /  O firmie

Kim jesteśmy?

CADplanetOśrodek szkoleniowy CAD Planet oferuje realizację profesjonalnych autoryzowanych szkoleń z zakresu oprogramowania Autodesk. Jako jeden z nielicznych ośrodków szkoleniowych w Polsce jesteśmy zorientowani tylko na szkolenia CAD-owe, co czyni nas ekspertem w tym zakresie.

Kadra

Kadra szkoleniowa CAD PlanetNasi szkoleniowcy to Autoryzowani / Certyfikowani Instruktorzy Autodesk z dużym doświadczeniem w wyspecjalizowanych branżach, rozpoznawalni w całym kraju. Dodatkowo w polityce naszej firmy zakładamy, że nie zatrudniamy instruktorów o stażu mniejszym niż 5 lat jako trener produktów Autodesk.

Certyfikat Autodesk

Certyfikat AutodeskJesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk (Authorised Training Centre). Autoryzacja to poświadczenie spełniania wysokich standardów w zakresie: jakości przeprowadzanych szkoleń, kompetencji instruktorów, treści materiałów czy chociażby wyposażenia sal szkoleniowych.

Gdzie szkolimy:

  • u klienta – posiadamy trzy „sale mobilne” wyposażone w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia efektownego oraz przede wszystkim efektywnego szkolenia. W skład „sal mobilnych” wchodzą: laptopy dla uczestników i projektor. Uczestnikom szkolenia zapewniamy materiały dydaktyczne w postaci skryptów, notatników i długopisów.
  • we wskazanym przez klienta miejscu (np. ośrodki konferencyjne, hotele itp.) – w tym przypadku możemy na „swoje barki” wziąć także wszelkie kwestie organizacyjne.
  • w siedzibie ośrodka PC Open w Łodzi lub w salach szkoleniowych którymi ośrodek dysponuje.